Vår jobb er å hjelpe bedrifter, lag, klubber og enkeltpersoner ut i den digitale verden. Vi innser at internett er det viktigste verktøyet og den mest effektive møteplassen i dagens samfunn. Flere og flere næringer investerer i hjemmesider med profesjonell standard for å promotere deres arbeid og identitet. For mange kan dette bli en høy investering. Her er det vi kommer inn: Vi streber etter å nå markedets billigste pris slik at også små bedrifter, lag, klubber og enkeltpersoner kan være stolte av å vise fram sin egen hjemmeside med et profesjonelt utseende. 

Prosjektledere

Robin B. Scancke

  • Salg og markedsføring
  • Konsulent

E-mail:
robin@ngsolutions.no

Petter Myhrvold

  • Konsulent

E-mail:
petter@ngsolutions.no

Martin Wulff

  • Web-Design

E-mail:
martin@ngsolutions.no

Dan Wright

  • Grafisk Design

E-mail:
dan@ngsolutions.no

Joline Nyström

  • Grafisk Design

E-mail:
Joline@ngsolutions.no

Simen Skoglund

  • E-sport-ansvarlig
  • Konsulent

E-mail:
Simen@ngsolutions.no